Dames en heren leid(st)ers, de volgende toernooien vinden weer plaats einde seizoen.
Een mooie gelegenheid om met je team het seizoen af te sluiten.
Je kunt je aanmelden voor een toernooi bij de Toernooiencoördinator
S.v.p. ook aangeven in welke klasse je team nu speelt.
Laat bijgewerkt: 1 april

Uitnodigende verenigingDatumDag(deel)
(indien bekend)
CategorieIngeschreven
WSV teams
Bijzonderheden
Uiterste
inschrijf
datum
WSV ApeldoornZa. 15 juni09:30 – 16:00 u.JO15 ongeselecteerdWSV JO15-2, JO15-4, JO15-5, JO15-6, JO15-7WSV
Mike Huisman Toernooi
Apeldoornse BoysZa 1 junijo8 t/m jo14JO9-2
Apeldoornse BoysZo 2 juniJo15 t/m Jo19JO19-4
Groen Wit ’62 ApeldornZa. 8 juniochtend
middag
Jo12 & Jo13
Jo14 &Jo15
15 maart
Groen Wit ’62 ApeldoornZa. 15 juniochtend
middag
Jo8 & Jo9
Jo10 & Jo11
JO9-215 maart
Groen Wit ’62 ApeldornZa. 15 juniochtendWorldcup15 maart
Sv Orderbos ApeldoornZa 1 juniJo9/Jo10/Jo11/Jo131 mei
sp TeugeZa 15 juniochtend
midden
namiddag
Jo8/Jo9,
Jo10/Jo11/Jo12
Jo13
sc KlarenbeekZa 15 juniochtend
middag
Jo9 & Jo11
Jo13
1 mei
Voorwaarts TwelloZa 1 juniJo12 & Jo13JO13-5
Voorwaarrts TwelloZa. 8 juniJO8 t/m Jo11JO9-231 jan.
Activa TwelloZa. 8 juniochtendJo8 t/m Jo11 & WC1 maart
Activia TwelloZa. 8 junimiddagJo13Jo13-51 maart
sv DiepenveenZo 2 juniochtend
middag
Jo15 3e t/m 5e kl.
Jo13 & Jo15 1e/2e kl.
31 maart
sv EpeZa. 15 juni
ochtend
middag
Jo8 t/m Jo11
Jo12 & Jo13
JO13-515 maart
vv EmstZa 8 juniJo8/Jo9/Jo11
Jo13 7 Jo15
1 april
vv. ElspeetZa. 15 juniJo8, Jo9 & Mo9
Jo10, Jo11 & Mo11
Jo12, Jo13 & Mo13
sn Nunspeetza. 15 junidagdeelJo12 & Jo13
Jo8 t/m Jo11
VDZ ArnhemZa. 1 juniochtendJo8 t/m Jo10 hkl. of lager & Worldcup

14 april
VDZ ArnhemZa 25 & zo. 26 meiochtend of middagJo9 t/m Jo15,
1e kl. of hoger
2 daags toernooi
internationaal
€.30,- per team
14 april
VDZ ArnhemZa. 1 junimiddagJo11 & Jo12
hkl of lager
14 april
VDZ Arnhem

Za. 8 juniochtend
middag
Jo13
Jo17
14 april
VDZ ArnhemZo. 9 junihele dagJo15 & Jo19Zondag!14 april
SML ArnhemZa. 15 junihele dagJo15-1 divisie
VVG ’25 Gaanderen
Za. 15 juniochtend
middag
Jo9-1 hkl & div.
Jo11-1 hkl. & div.
JO11-1
VVG ’25 GaanderenZa. 8 junihele dagJo13-1 hkl & div.
GVVV VeenendaalDo. 30 mei09:30 – 14:30 u.Jo10-1 & Jo11-1Hemelvaartsdag!
vv ZeewoldeZa. 8 juniochtendJo13 2e kl & lager
vv ZeewoldeMa.10 juniochtend
middag
Jo15 1e kl & lager
Jo17 2e kl & lager
2e Pinsterdag!
vv ZeewoldeZa 15 juniochtendJo9 hkl & lager & JO8 3e kl
vv ZeewoldeZa 15 junimiddagJO11 hkl & lager
sv Wilhelminaschool
Hengelo Ov.
Za 15 juniochtend
middag
Mo11
Mo15
sv Wilhelminaschool
Hengelo Ov.
Zo 16 juni

ochtend
middag
Mo13
Mo17
ABS BathmenZa 8 juniochtend
middag
namiddag
Jo8 & Jo9
Jo10 & Jo11
Jo17
JO11-2Pinksteren!10 april
ABS BathmenZo. 9 juniochtend
middag
Jo13
Jo15
1e Pinksterdag!
sv EnterZo 23 juniochtend
middag
JO13
JO15 & Worldcup
sv EnterZa 22 juniochtend
middag
Jo9, Mo9 & Mo11
Jo11 & Mo13
sc EnschedeZa 15 juni
Zo 16 juni
Jo9
Jo11
Zeehelden Amersfoort15 juniJo13
CSV’28 ZwolleZa 8 junimiddagJo17JO17-5
CSV’28 ZwolleZa 8 juni
ochtend
middag
Jo11 & Jo12
Jo8 & Jo9
CSV’28 zwolleza 15 juniochtendJo13
GroenloZa 8 juni
Zo 9 juni
Jo13
Jo11
vv HoltenZa. 8 juniJo12 & Jo13
Jo9, Jo10 & Jo11
1 maart
sv Almen
Za 1 juni
ochtend
middag
Jo9, Jo11 & Jo13
Jo15 & Jo17
sv DiepenveenZa 1 juniochtend
middag
Jo8 & Jo9,Jo10 & Jo11
Jo11, Jo12 & Jo13
DTS EdeZa 15 juniJo15-div.
sv Ratti VordenZa 1 juniochtend
middag
Jo9 2e kl en lager
Jo15 2e kl en lager
Inschrijfgeld
10 euro / team
sv Ratti VordenZa 8 juniochtend
middag
Jo11 2e kl en lager
Jo17 2e kl en lager
Inschrijfgeld
10 euro / team
sv Ratti VordenZa 15 juniochtend
middag
Jo13 2e kl en lager
Jo19 2e kl en lager
JO19-4Inschrijfgeld
10 euro / team
DVV DuivenZa 1 juniochtend
middag
Jo8
Jo9 & Jo10
15 april
DVV DuivenZo 2 juniochtend
middag
Jo11 & Jo12
Jo13
15 april
vv HattemZa 21 aprilochtend
middag
Jo8 & jo9
Jo10 & Jo11
Paaszaterdag !!
sv AlmenZa 1 juniochtend
middag
Jo13
Jo15 en Jo17
23 april